POLAND

Cyberpunk 2077 – Johnny Silverhand bohaterem Night City Wire 5

Cyberpunk 2077 – Johnny Silverhand bohaterem Night City Wire 5Zgodnie z zapowiedzią, październikowy odcinek poświęconego grze Cyberpunk 2077 cyklicznego programu Night City Wire nie był ostatnim. W poprzednim epizodzie polskie studio CD Projekt RED skupiło się na przedstawieniu różnego rodzaju pojazdów oraz stylów modowych. Jakie atrakcje czekają nas w najnowszym, piątym już Night City Wire? Bohaterem zbliżającego się odcinka będzie Johnny Silverhand, któremu zarówno wygląd, jak i głos użyczył Keanu Reeves. Choć nie jest to główna postać gry, to odegra ona niezwykle ważną rolę w całej opowieści. Mimo że bohater, który w polskiej wersji językowej przemówi głosem Michała Żebrowskiego, będzie jednym z motywów przewodnich nowego odcinka Night City Wire, to CD Projekt RED szykuje o wiele więcej atrakcji.

CD Projekt RED zapowiedziało piąty odcinek Night City Wire, w którym lepiej poznamy m.in. postać Johnny’ego Silverhanda. Wydarzenie odbędzie się 19 listopada, czyli w dniu poprzedniej daty premiery gry Cyberpunk 2077, która została przesunięta na 10 grudnia 2020 roku.

_TITLE_

Cyberpunk 2077: wersje PS4 i Xbox One głównym powodem obsuwy

Studio CD Projekt RED zapowiedziało piąty odcinek o Cyberpunku 2077 w ramach Night City Wire, który odbędzie się w przyszły czwartek, 19 listopada, o godzinie 18:00 czasu polskiego, czyli w dniu poprze

Read More

Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close